Holiday Inn Mekke
  Otelin genel mekan, ana restoran, balo salonu, toplantı salonları ve Lübnan restoran mekanlarının tekstil, mefruşat ve motorlu stor uygulama ve montajla alakalı bütün hizmetlerini firmamız karşılamıştır.
The Marmara Taksim
  Otelin bütün odalarının perde kumaş tedarikçiliği, dikim ve montajı firmamız tarafından yapılmıştır.
Hotel ibis Styles Istanbul Taksim
  Otelin bütün mekanları ve odaların tekstil, mefruşat uygulama ve montajla alakalı bütün hizmetlerini firmamız karşılamıştır.
DoubleTree Hilton Kasımpaşa
  Otelin bütün mekanları ve odaların tekstil, mefruşat,uygulama ve montajla alakalı bütün hizmetlerini firmamız karşılamıştır
Reysaş Hilton Erzincan
  Otelin bütün mekanları ve odaların tekstil mefruşat uygulama montajla alakalı bütün hizmetlerini firmamız karşılamıştır.
Holiday Inn Express Halkalı
  Otelin bütün mekanları ve odaların tekstil, mefruşat ile alakalı bütün hizmetlerini firmamız karşılamıştır.
Kaya Ramada Plaza Beylikdüzü
Otelin balo salonu perde, kumaş tedarik dikim ve montajı ayrıca otelin genel mekan ve toplantı salonu perde-tül kumaş tedarik, dikim ve montajı. Spa bölümü perde-tül kumaş tedarik dikim ve montajı firmamız tarafından yapılmıştır
Golden Savoy Otel Bodrum
  Otelin ve bütün villaların perde-tül, yatak örtüsü ürünlerinin tekstil tedarik, dikim ve montaj uygulaması firmamız tarafından yapılmıştır.
Titanic Otel Taksim
  Otelin genel mekan koltuk döşemelik kumaş ve hakiki deri tedarikçiliğini firmamız yapmıştır
Doruk Kaya (Kartalkaya Bolu)
Otelin genel mekan perde kumaş dikim ve montajı Genel mekan fuaye bölümü dahil sabit ve hareketli mobilya döşeme kumaş tedarikçiliğini firmamız yapmıştır
Kaya Artemis Kıbrıs
  Otelin Casino bölümü perde, duvar kaplamaları ve mobilya döşeme kumaşları firmamız tarafından temin edilip uygulandı
Dedeman  Zonguldak
  Otelin genel mekan döşeme kumaşları ve odalarının perde-tül, trohw ve yastık kumaş termini dikim ve montajı firmamız tarafından yapılmıştır. Otelin genel mekan döşeme kumaşları ve odalarının perde-tül, yatak ve yastık kumaşları uygulaması yapılmıştır. 10.000 metrekare tekstil ürünü kullanılmıştır.
Antalya Royal Holiday Palace (Kundu)
  Otelin genel mekan perde kumaş dikim ve montajı Genel mekandaki dört adet retoran perde ve mobilya kumaş termini ve uygulaması  Genel mekan fuaye alanı dahil  sabit ve hareketli mobilya döşeme kumaş tedarikçiliğini firmamız yapmıştır
Hilton Otel Göltürkbükü Bodrum
Otelin odalarının perde, tül trohw ve yastık kumaş termini dikim ve montajı firmamız tarafından yapılmıştır.
Kaya Belek Antalya
Otel odalarının perde, tül, trohw ve yastık kumaş termini dikim ve montajı firmamız tarafından karşılanmıştır.  
Ramada Plaza Antalya Otel
Otelin bütün mekanları ve odaların tekstil mefruşatıyla alakalı bütün hizmetlerini Emin Design tasarım ekibi tasarlayıp uygulamıştır. 200 Odalı otelin tüm tüm odalarının tül, perde ve döşemelik kumaşları uygulamasıyla beraber firmamız tarafından karşılanmıştır.
VOGUE
  Otelin bütün mekanları ve odaların tekstil mefruşatıyla alakalı bütün hizmetlerini Emin Design tasarım ekibi tasarlayıp uygulamıştır. Otel projesinde tül, perde, döşemelik, deri ve kumaş olarak toplam 25 000 metrekare tekstil ürünleri uygulanmıştır.